O nas

Spotprice.pl to wiodący portal porównujący ceny złota i srebra w Polsce.

Czym się zajmuje Spotprice.pl?

Spotprice.pl to zarówno portal porównujący ceny jak i platforma informacyjna. Nie sprzedajemy złota, ale podajemy ceny złota i produktów z metali szlachetnych. Obecnie podajemy ponad 450 cen produktów od 13 sprzedawców, cały czas ciężko pracując nad dodaniem kolejnych dealerów i ich ofert. Należą do nich zarówno znani giganci branżowi jak i mniejsi, ale poważni dealerzy.

Jeśli chcesz kupić określoną monetę lub sztabkę, zostaniesz przekierowany do sklepu internetowego danego sprzedawcy metali szlachetnych, klikając odpowiedni link. Tam możesz kupić żądany produkt. Składanie zamówienie i jego dalsza obsługa odbywa się u wybranego sprzedawcy metali szlachetnych.

Również każdy, kto chce sprzedać złoto, jest w dobrych rękach odwiedzając spotprice.pl. Już wkrótce zaczniemy publikować aktualne ceny skupu monet i sztabek, jak i katalog firm skupujących produkty z metali szlachetnych.

Oprócz cen, zainteresowane strony już niedługo znajdą tutaj szeroki wachlarz informacji na temat złota i innych metali szlachetnych, takich jak aktualności, komentarze rynkowe, wywiady ekspertów, artykuły specjalistyczne, poradniki, forum i wiele praktycznych narzędzi. Nasze usługi uzupełnią oceny dealerów.

Wizerunek i finansowanie

Spotprice.pl postrzega siebie jako neutralne i obiektywne porównanie cen. Dlatego ważna jest dla nas niezależność. Nie ma udziału ani wpływu ze strony handlowców metalami szlachetnymi ani innych firm branżowych. Postrzegamy siebie jako partnera w uczciwej, bezpiecznej i przejrzystej konkurencji, ponieważ jest to korzystne dla wszystkich uczestników rynku.

Nasz portal codziennie odwiedzają setki użytkowników. Każdy, kto korzysta z naszego portalu, może to zrobić za darmo.  Docelowo na stronie mogą się pojawić reklamy dealerów, aby pokryć koszt obsługi platformy.

W tym kontekście należy wspomnieć, że nie mamy żadnego wpływu na ranking produktów. Wyniki rankingu na stronach produktów są wyświetlane całkowicie neutralnie, zgodnie z wyświetlanymi cenami. Żaden dealer nie jest faworyzowany ani pokrzywdzony. Ceny produktów dostarczane są nam przez sprzedawców i są na bieżąco aktualizowane. Przy każdej cenie widnieje data odczytu.

Naszą wizją i pasją było i nadal jest uczynienie zakupu fizycznych metali szlachetnych tak przejrzystym i łatwym, jak to tylko możliwe dla wszystkich.

Zapraszamy do kontaktu przez Facebook oraz email [email protected]!

Pozostańmy
w kontakcie

Znalazłeś błąd, masz uwagi bądź sugestie?
Z chęcią usłyszymy o nich, wystarczy że wypełnisz poniższy formularz.